Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Prime 95 Win7 64bit alatt...

Peteraveiro kérdése:

Prime 95 Win7 64bit alatt elindítom a Blend-et és majd utánna a In-place large FFTs tesztet mind2-nél össze csíkozódik a kép és le fagy ez memória hiba?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 19:34
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
Vagy pedig a processzor túlmelegszik.
2014. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most tesztelem a cput magában kb 10perce vagy több,

olvastam hogy, a prime 95 progi ugye 1 magosra lett készítve így másolni kell ahány mag van,át másoltam 4 helyre a progit elindítottam a teszteket de a procim nem fagy és semmi,tartsa magát 55-54fokon,elindítottam egy játékot teszt közben így is stabil

2014. júl. 11. 19:55
 3/5 A kérdező kommentje:

játék közben nem csinálja,csak a tesztben ,kb 2hónapja azt csinálta hogy bedobált kék halálokat valami 0x0000124 hibakóddal vissza számlált és ujraindult a rendszer.

most progiban újra előjött a kékhalál

utánna már csak ez kép csíkozódás a blendnél és a másiknál

2014. júl. 11. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen procid van ? és túl van e hajtva a gyári óra jel ?
2014. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

AMD Phenom X4 9600 Black Edition gyári hűtővel és nincs tuningolva.


de ha a cpu-t tesztelem ön magában nem jön elő a hiba, fél órat ment a teszt,közben játék is ment kb 1-2 percig és 4 helyről indítva a prime95 cpu tesztje,se error se kék halál,a hőfoka is tartotta magát 54-55-56 fokon ettől feljebb nem ment,tehát a cpu-t kizárnám.


de állítottam a ram mhz-én a biosba úgy nem jött elő a probléma 30 másodperc múlva igaz nem is ment sokat kb 1-2percig de auto beállitásokon kb 30 másodperc után előjött,itt tuti a rammal van a gondom de ha így nem jön elő a gond akkor nem tudom mi lehet ez.

alap beállításokon a ram 266mhz át tettem 333mhz-re.

2014. júl. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!