Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet ajánlotok...

Milyen tápegységet ajánlotok max 12k-ért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

" ehhez teljesen felesleges az 500-as táp.

Ha nem akarsz a 1-2 éven belül bővíteni valamit, akkor csak pénzkiadás. "


corsair 430: 12,252 Ft

ctg 500 : 12,416 Ft


Tényleg rettenetes összeget dob ki az ablakon.



Szerintem a tápegység külseje a legutolsó szempont egy vételnél. Nekem például teljesen mindegy hogy néz ki.



Jobban jár a ctg500-al hiszen te is írtad ha gépet újít nem kell cserélni. (most nem azt mondtam hogy a corsair nem lenne elég a configának)

2014. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A ctg 500 vagy a corsair a tartósabb?
2014. júl. 11. 21:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Mind a 2 tápegység minőségi. Nem lehet megmondani hogy melyik a "tartósabb"..
2014. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez így érdekesen jött le, de a ráfizetést úgy értettem, hogy ha mindenképpen ctg-t akar, akkor már inkább 400-as, mert bőven elég, de ha ebben az árban nézelődik, akkor én a corsairt venném ilyen géphez, mert ugye bőven elég, és hát a kinézet.

Igen biztos van olyan ember, aki nem foglalkozik a kinézettel, én magamból indulok ki. Sokáig engem sem érdekelt, de amikor volt meglett az első feketére festett, harisnyázott kábelekkel ellátott tápom, akkor éreztem igazán a különbséget. Rengeteget tud dobni az összehatáson. Nyilván nem egy kolink háznál, ahol nincs wiring space, és a kábelek csak lógnak össze-vissza :D

Kérdező: egyikkel sem lősz mellé, mindkettő minőségi táp :)

2014. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!