Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tisztítsam a billentyűz...

Hogyan tisztítsam a billentyűzetemet?

Figyelt kérdés
Már elég mocskos és nem tudom hogy kell rendesen letisztítani hogy olyan legyen mint újkorában.
2008. aug. 3. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Húzd ki a gépből, rázd ki belőle a morzsát, aztán porszívózd végig, majd egy kicsi kefével dörzsöld le ról a mocskot. Esetleg szét is lehet szedni, akkor alaposabban tisztítható, de az összerakáshoz nem árt majd egy kis segítség. Ha egy alap billentyűzetről van szó, akkor még akár újat is lehet venni, 1000ftnál nem drágább.
2008. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
sűrített levegő
2008. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm vett egy billentyűzetet, és neki járt hozzá ilyen kiszedő eszköz, esetleg egy olyat érdemes beszerezni, azzal kiszedegeted a billentyűket, majd ha kiszedted egy kevésbé nedves törlőkendővel áttörölgeted, kiüríted belőle a sok morzsát (nekem már jó pár oda is volt száradva).
2008. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy lesz olyan tiszta, mint az új, ha teljesen szétszeded, megmosod és megint összerakod. Én így oldottam meg. Csak arra kell figyelni, hogy a megfelelő helyre rakd vissza a billentyűket.
2008. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek is jó ötletek, de lehet kapni egy ilyen külön klaviatúra tisztító cuccot. 14 ml tisztítófolyadék, egy törlőkendő meg egy külön szivacsos eszköz van hozzá, amivel a billentyűket meg a billentyűk közét lehet nagyon szépen letakarítani... Én nemrég kaptam, olyat, és nagyon szép lett tőle a klaviatúra... csak kicsit lusta vagyok a tisztításhoz. (:
2008. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én először csináltam egy billenytű-térképet, hogy tudjam mi hol volt-lesz, szétszedtem, az elektronika kivételével lezuhanyoztam mindent, megvártam míg megszáradt, összeraktam és jó lett.
2008. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!