Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ventilátort vegyek a...

Cserkrisz1 kérdése:

Milyen ventilátort vegyek a tápegységembe?

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy GABA BS-8000 450W-os tápegység.

Ez a táp már 5 éve gond nélkül szolgál a gépben, viszont ez idő alatt 2x-is eljött az hogy ventilátort kell cserélni, mert zajos és nem hűt megfelelően. Ebből az 1. alkalommal nem én cseréltem ki a ventilátort, úgyhogy nincs tapasztalatom azzal kapcsolatban hogy milyet vegyek bele. A 2. alkalom pedig most jött el.

Az lenne a kérdésem hogy én kinéztem egy Arctic F8-as ventilátort, ez jó lenne a tápegységbe vagy nézzek másikat? (csak mert hallottam olyanokat hogy az e féle tápoknak nagyon nem mindegy hogy milyen ventit raksz bele)



#tápegység #ventilátor #hűtés #450W #GABA #Arctic F8 #GABA BS-8000
2014. júl. 11. 10:59
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ennek már mindegy, egy igazi hulladék.

3000 Ft körül tudsz venni hasonló hulladékokat újonnan, garanciával. Tehát kár bele az Artic F8.

2014. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy ez a táp egy sz*ar és öreg, de nincs pénzem újra és szerintem még egy darabig működni fog ha eddig ki bírta, a kérdés az hogy jó-e neki az Artic F8, mert hallotam hogy eléggé érzékenyek ezek a tápok.
2014. júl. 11. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Légszállítás egyezzen meg!
2014. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, az lenne a kérdésem hogy melyik a hatékonyabb beállítás, az ha a ventilátor kifele fújja a levegőt, vagy ha befele szívja?
2014. júl. 11. 12:47
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Ahogy eredetileg volt. Jobb ha nem bírálod felül, amit a mérnökök egyszer már hosszas számítás után kitaláltak.
2014. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!