Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hiba? Lenovo G700

Mi lehet a hiba? Lenovo G700

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Fél éve vettem egy Lenovo G700 at, a paraméterei

Gyártó

Lenovo

Processzor frekvencia

2,2 GHz

Processzor FSB frekvencia

5 GT/s

Chipkészlet

Mobile IntelŸ HM70 Express

Memória

4GB DDR3 1333MHz

Memóriahelyek száma

2 db

Memória max. bővíthetőség

8 GB

Merevlemez kapacitás

Hibrid HDD 1TB+ NAND flashmemória 8 GB-os gyorsítótárral

Merevlemez sebesség

5400 RPM

Kijelző méret

17,3"

Kijelző típusa

HD+ (900p), LED

Kijelző felbontás

1600x900 pixel

Grafikus vezérlő

nVidia GeForce GT 720

Grafikus vezérlő memória

2GB


Az a problémám hogy ha játszok vagyis játszanék nagyon akad a kép, még ugy is ha minimális grafikán van a játék, Pl Diablo3, vagy Divinity Original Sin.

Driverek frissek, DX is mindig frissitve van, Win 8 at használok.

Van vkinek ötlete hogy lehete ezen javitani vagy ezt el kell fogani...


Elöre is köszönöm!



2014. júl. 10. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló laptopom van, de ez G505 és AMD procis. Nincs vele semmilyen gond, de fel van telepítve a Java, az Air, Adobe Flash Player (AX is), valamint a Shockwave Player. A védelem fizetős Eset Smart Security7. Operációs rendszer: én telepítettem, Windows7 Home Premium, 64 bites. Windows8-hoz adtak hozzzá driver CD-t, nem használtam. 64 biteset tettel rá? Vagy op.rendszerrel együtt vetted?
2014. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel próbáld meg:

"Egyszerű karbantartás A OneKey Recovery használatával egy pillanat kérdése a vírus- vagy egyéb technikai problémák utáni helyreállítás".

2014. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé gyengécske a gép, nem csoda, hogy szaggatnak rajta a játékok! De ettől függetlenül nem értem, hogy miért nem mennek minimum grafikán a játékok. Próbáld meg másik operációs rendszerrel is! Mi a processzor pontosabb típusa? Pentium?
2014. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Intel Pentium B960 a pontos tipusa a procinak, +4 giga memória segitene vmit? Igen 64 bites win 8 van rajta. A one key recovery meg nem megy vmiért, se win8 se win7 alatt, probáltam már.
2014. júl. 13. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Valódi vagy tört a Windows8?
2014. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan működik, de ebben vannak okosságok. Ha új a laptop, akkor szervíz, garanciában javítják. [link]
2014. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!