Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy GTX 690 vagy GTX 770SLI?...

Egy GTX 690 vagy GTX 770SLI? Az alábbi szempontok alapján:

Figyelt kérdés

Bugok, mikrolaggok, mikrostutteringek,driver inkompatibilitás, más inkompatibilitás, stb..


egy szóval melyik a stabilabb? A tényleges SLI vagy az egy nyákon 2 GPU? melyikkel van kevesebb gond? nekem volt már 690em, semmi gond nem volt vele, de most gtx 770 sli ben gondolkodom, az ár miatt és nagyobb is a teljesítménye. több gond lennne vele? CSAK A FENTI SZEMPONZOKAT KÉRNÉM FIGYELEMBE VENNI!!! FOGYASZTÁS, TÁP, MELEGEDÉS NEM ÉRDEKEL! köszönöm!


2014. júl. 10. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

VOlt tegnap is egy ilyen kérdés. Itt van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

Vegyél inkább GTX 780 Ti-t, nekem ez a véleményem. Az SLI tudtommal nem hoz akkora nagy előrelépést.

2014. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 690 szerintem erősebb lenne, a 770 teljesítménye a 680-éval ér fel. De SOKKAL jobban járnál egy 780Ti-vel.
2014. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az sli nagyonmax 50% teljesítményjavulást hoz, szóval nem éri meg. Emellett sokat fogyaszt és minőségi, erős táp kell neki.
2014. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!