Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy asrock extreme 3 r2....

Tiby01 kérdése:

Van egy asrock extreme 3 r2. 0 lapom es benne egy amd fx 8320 3.50ghz proci medig birna az overclock-ot? Meddig husszhatom bisztonsagossan?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Van otthon e szótár?
2014. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg basszod e anyad
2014. júl. 9. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Gyári hűtővel 3.7-nél tovább ne nagyon akard.

Egy jó léghűtéssel 4.4-ig átlag bírja.

2014. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez nagyon sok mindentől függ.

Ugyan azzal a konfiggal simán lehet, hogy két ugyan olyan processzort nem tudod ugyan addig húzni.

A legfontosabb: legyen egy jó hűtőd, utána pedig próbálgatod: állítsd a szorzót: először egy kicsit nagyobb lépcsőben, utána pedig lépésenként. Mindig próbálgasd prime 95-tel, hogy stabil-e.

Ha nem akarsz tuningolni, akkor addig húzd, amíg alapfeszen stabil.

De nem győzöm hangsúlyozni, hogy legyen jó hűtőd!!

2014. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:) amugy van hutom, nem a gyari van rajta ez egy darabig megfelelo;;)
2014. júl. 9. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy helyesírás szótárt is feltétlen!
2014. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen hűtő?

Nem mindegy azért, hogy valami 3k-s cucc vagy valami komolyabb.

2014. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a 8320-asom 212 evoval 3,9-ig húztam stabilan, de 2 venti van rajta. 19x205 és 1 órás Primozás után sem ment 57 felé. De játékok alatt maximum 48-ra melegedett. Inkább az volt a probléma, hogy ha 4,0 GHz-ig húztam akkor ha fél óra idle után megállt és csak force restart hozta rendbe.


Persze feszültséget nem emeltem


Gyári hűtéssel ne húzd. 3700-as fordulat alapjáraton. Mintha porszívóznál, úgy szar a stock fan ahogy van.

2014. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!