Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy számítógép képes tönkremen...

Egy számítógép képes tönkremenni egy játéktól?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdésben ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5.. ). Nekem is majdnem ugyanez a gépem de tényleg képesek ezek a játékok amiket írtam tönkretenni egy gépet? Mármint nem melegedett igaz ,hogy max-on pörgött minden de nem ment 65 fok fölé a hőmérséglet semminél sem akkor most aggódjak?

2014. júl. 8. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha nem világos a linkelt kérdésben írtam a játékokat és utánam nem sokkal írta egy másik kedves válszoló ,hogy képesek tönkretenni egy gépet.
2014. júl. 8. 22:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek arra vannak kitalálva, hogy játssz velük, nem megy tönkre, ha nem melegszik túl.
2014. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó csak mert frászt kaptam! Köszönöm. Ment a zöld pacsi!
2014. júl. 8. 22:28
 4/8 csacsi2 ***** válasza:
Általában a dolgok használattól mennek tönkre! ennél több viszont nincs benne. 65°c megengedhető érték 100% terhelésnél. A Számítógépek fel vannak szerelve védelemmel. Túlmelegedne kikapcsol. Amennyiben viszont folyamatosan 100% -on megy a proci a játéktól akkor az laggol, akad...nem lehet vele játszani. A Játék gépígényénél a minimum rendszerkövetelmény csak annyit tesz ha telepíted el fog indulni, visszafogott beállításokkal. azon jól nem fog futni.
2014. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A directx úgyis a védelmet helyezi előtérbe, nem a teljesítményt. A Mantle ezen hivatott változtatni, de az se tesz kárt a gépedben.
2014. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség teljesen, még ha maximumon megy a proci, akkor sem szabad jó ideig tönkre menni. Persze ha sokat nyúzod idővel a memória vagy a winyo főleg tönkre mehet,vagy a táp ha nem olyan komoly, de nem kell ilyentől tartani.
2014. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz!
2014. júl. 11. 13:58
 8/8 csacsi2 ***** válasza:
megjegyezném elég gáz lenne, ha a dirextx nyújtana védelmet! Befagyna az oprendszer akkor füstölne is a gép, vagy mi van ha nem windows -nál melegedne túl?! Az alaplap biztosítja a fő védelmet.
2014. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!