Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCI-E 2. 0-ás foglalat jó...

PCI-E 2. 0-ás foglalat jó lenne ennek a videókártyának?

Figyelt kérdés

Radeon R7 250X 2GB DDR5-ös GPU-ról lenne szó.

(És egy másik kérdésem, hogy a kártyával a többi alkatrész kompatibilis-e?)


Az eddigi konfig:

MB:Asus M5A78L-M LX3(PCI-E 2.0)

Ram:Kingston HyperX 4GB

CPU:AMD FX-6300 Black Edition

PSU:Cooler Master 600W


Már csak a videókártya nincs megvéve.


2014. júl. 8. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát... én nem így vettem volna...

Mellesleg baromira aránytalan konfig,az a kártya hiába 2GB,még 1GB-t is alig képes kihasználni..

MINIMUM egy R7 260X kéne,de egy FX-6300 mellé már R9 270X-et szokás rakni vagy legalább egy R7 265-t....

Kompatibilisnek kompatibilis viszont mai játékokat 720p-ben is épphogy elviszi (medium beállítások alatt,leginkább LOW)

2014. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a választ...Azért is választottam ezt a karit, mert ez a CPU GPU kombó a legtöbb mai játékot elviszi frankón.

Nekem nem is kell egyhamar újabb gép és nem kell nekem a mai játékokhoz az ultra grafika.Az előző gépemhez képest ez is elég nagy ugrás.De a közeljövőben tervezek venni még 1 kingston memóriát.Lassan már a készítők is kifogynak a jobb játékötletekből amik engem érdekelnének(Habár a HL 3-at már várom :)

2014. júl. 8. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát..azt várhatod...


Amúgy meg ezzel a kártyával örülj ha 720p,max 1080p-ben lowon elviszed a dogokat...

2014. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!