Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Lenovo...

Adrian0312 kérdése:

Mi a véleményetek a Lenovo Y510P Laptopról?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlása előtt állok és olyan Laptopot szeretnék venni (max 300.000ft-ig) ami játékra is alkalmas és szépen visz (ha lehet minél nagyobb beállításokon) sok játékot!


Lenovo Y510P-t néztem eddig ki !


[link]


Tudtok ennél jobbat 300.000 ft-ig? PC NEM jöhet szóba és olyanokat ne is írogassatok alá, hogy PC jobban megéri stb...


2014. júl. 7. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egesz jo valasztas, nagyon jobbat nem fogsz talalni. Ahogy nezegettem a linked oldalan talaltam vagy 2 modellt olcsobban picit jobb videokartyaval, de gyengebb procival, ami nem erne meg, felette pedig vagy 30-40 ezret kellene ugrani, hogy biztosan jobbat kapjal.
2014. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Max 300.000 ft-ot szánok rá ! Egy jó pár évig szerintem elég lesz a játékok futtatására is ez a gép is :) Mostani játékokat is viszi Ultrán ahogy teszteket nézegettem :)


Az az egy baj van vele, hogy nincs optikai meghajtója :( Szerinted ez nagy baj?

2014. júl. 7. 17:49
 3/3 anonim válasza:

ha véletlen még nem vetted volna meg a y510p-t, ezt vedd meg !

[link]

2014. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!