Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laggol a gép. Mi lehet az oka?

Laggol a gép. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Többször van hogy a gépem csak úgy random belaggol de valami eszméletlenül.Sok mindent ellenőriztem a cpu nem melegszik túl sé a lagg ideje alatt nem ugrik feljebb a cpu használat a ram használat is normális és az sem melegszik túl, a vinyó hőmérséklet is normális és nem ír6olvas többet amikor laggol a gép az egedüli dolog amit nem tettem még meg az hogy nem raktam újra a gépet.De nem értem ilyet okozhat szoftverhiba a víruskeresőt is kb olyan 70% ig végigfuttattam és nem talált semmit.A lagg az kb olyan mintha egy döglődő hdd okozná de máskor meg érdekes módon megy a gép rendesen gyorsan be is bootol ahogy szokott.Ja és játékban még egyszer sem tette ezt a laggolást minden játékban marad mindig ugyanaz az fps stb.


Gépem cpu:intel core i5 3330p

alaplap:gigabyte GA-P61_DS3-B3

VGA:gigabyte GTX550ti

8gb hyperx 1333mhz ram

1tb hitachi hdd



2014. júl. 6. 23:28
 1/2 kkovax38 ***** válasza:
2014. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor akad, szaggat,gondolkodik nem tudom hogy mondjam de azért szerintem érthető a leírásom
2014. júl. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!