Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik VGA a jobb?

Melyik VGA a jobb?

Figyelt kérdés

SAPPHIRE 11221-00-20G R9 280X 3G GDDR5 DUAL-X OC PCIE vagy

SAPPHIRE 11221-12-40G R9 280X 3GB GDDR5 Vapor-X Tri-X OC Boost PCIE


Arra lennék kiváncsi megéri-e plusz 6e FT-t kiadni a másodikra és mennyivel erösebb az elsönél.És milyen játékokan vinne Full HD-én és high-on?



2014. júl. 6. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Google, ilyen dolgokat teljesen felesleges itt kérdezni.
2014. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A másodiknak jobb hatásfokú a hűtése. Hogy hangosabb, vagy halkabb, azt tesztekben kéne megnézni, mert bár az, hogy több és kisebb átmérőjű ventilátor van, nagyobb zajt sejtet, viszont az elpárologtatós hűtő miatt lehetséges, hogy jóval kisebb fordulaton pörög.


Ha nekem kéne most választani, akkor nem cifráznám. Elolvasnék egy-két tesztet az olcsóbbikról, és ha nincs melegedésre vagy zajra sok panasz, akkor azt venném.


Teljesítményről annyit, hogy ha elég jó proci van alatta, akkor fullHD-n ennek minden gyerekjáték jelen pillanatban.

2014. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,és elsö kommentelö a 2. VGA-rol nem találtam teszteket,de a 2.kommentelönek köszönöm :D
2014. júl. 6. 22:26
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha jol értelmeztem akkor csak a hütése jobb a másodiknak semmi külömbség nincs teljesitményben?
2014. júl. 6. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A másodiknak a hűtése is jobb, és kicsit magasabb is az órajele, szerintem azt vedd meg, megéri az árát.
2014. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megéri a Tri-X.
2014. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!