Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX 8350 megéri gamer...

AMD FX 8350 megéri gamer konfighoz?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Lehetöleg olyan processzor kéne, amit egy darabig nem kéne cserélni.

2014. júl. 6. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

FX 8350 eleve nem éri meg...

Ha már feltétlen AMD akkor FX 8320 mivel (így is úgyis kell vegyél egy jó hűtőt mert alap..hát....kuka) pár kattintással egy normális hűtővel FX 8350-et csinálsz belől (vagy egy 'erős' proci hűtővel jobbat is...


Ha ki tudnád bővíteni,érdemes lenne inkább i5 4440-et + az még bölcsebb választás is mivel 1150-s fejleszthető foglalata van nem úgy mint a hallott AM3+-s foglalat...

(szóval bármikor belerakhatod akár a mai legerősebb i7-s procit is amennyiben elég jó az alaplap és a táp) valamint az alap hűtő is megfelel az i5 4440-re.

2014. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem viszont minden játék megy simán, és nem gondolom, hogy megérné most kicserélni ez miatt az alaplapot és a processzort, és kidobni az ablakon százezer forintot. Vagy mégis?
2014. júl. 6. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Százezer forint egy prociért és egy alaplapért?


Légyszíves írd már le hogy mit cserélnél te...

Mellesleg azt gondoltam hogy nincs még meg a gép.

Harmadjára pedig sehogy se éri meg az a proci.

2014. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te meg ott valamit elszámoltál... szinte kizárt hogy 100.000 forintos alaplapod+procid lenne (amit amúgy el is tudnál adni legalább 60.000-ért,még ha valós is lenne az állításod) mert akkor nem kérdezgetnéd hogy megérné-e ez a proci..
2014. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

+1 az elsőnek.

8350 egy húzott 8320, és mivel az összes fx széria tuningolható, így pár másodperc alatt 8350-et csinálhatsz belőle. Másik, minimum 12-es ventivel szerelt hűtőt meg úgyis venned kell, mivel a gyári az arra jó, hogy a szomszéd macskát megdobáld vele.

Egy normális hűtő pedig ott kezdődik, hogy 10k, így ha hozzáadjuk a proci 35k-s árához, akkor már ott vagy, hogy 45k

Ennyiből meg már simán belefér egy i5 4440, esetleg kicsit drágábban i5 4570 (pcx.hu-n nézelődj)

Sokkal jobban jársz az intellel. Nem halott foglalat, jól fejleszthető, és erős.

H97-es lapot vegyél hozzá mindenképpen, és akkor az a következő generációval is kompatibilis lesz :)

remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van akkor pm, vagy itt :)

2014. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
GIGABYTE UD3P alaplapom van most, meg akkor már az FX-et is kéne cserélni mondjuk egy i7-re
2014. júl. 6. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:

1. az alaplapodnak nem adtad meg a konkrét típusát csak egy termékcsaládot/sorozat azonosítót...


Írd le konkrétan azt a 2 dolgot ami 100.000 forintba kerülne amit erősen kétlek...

GA-EP45-UD3P (rev. 1.1)

GA-970A-UD3P (rev. 1.0)

GA-Z68X-UD3P-B3 (rev. 1.0)


Mellesleg milyen procit cserélnél te ki?

Fix.,100% hogy a te procid és alaplapod nem 100.000 forint...

(amennyiben te azon gondolkozol hogy lecseréld holmi FX 8350-re)

2014. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De most akkor minek írod ki a kérdést?

Visszavonom az előző javaslatomat, inkább ne zavarj a privátokkal....

2014. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam hogy egy i5 4440-re....

Nem azt hogy a legerősebb i7-re ember...


Az az i5 4440 egy tökéletes ár/teljesítmény értékű proci és az ÖSSZES mai játékra elegendő.

Azt írtam hogy később ha már nem lesz (jó pár év) akkor cserélhetnéd egy erősebb i7-re is (amikorra már jócskán lemegy az áruk)

2014. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!