Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem jó a Controler Miért?...

AkkorIsIgazamVan kérdése:

Nem jó a Controler Miért? Többi Lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok az a problémám hogy van egy controlerem amit még használtam is meg működött is. Az egész abból áll hogy van egy sima xbox controller (elemes) pc-re és van hozzá egy ilyen kis KÜLÖN kábel ami a gépbe megy USB-be és annak a végén van egy kis nem is tudom mi ami adja a jelet a controlernek és az régen villogott amikor bedugtam most nem és így nem érzékeli a controller más gépben viszont működik és az USB-vel sincs baj. Megpróbáltam már Drivert telepíteni de nem volt jó.

Erre a Kontroller érzékelőre vagy nem is tudom mire ez van ráírva : "Microsoft Xbox360 Wireless Receiver For Windows" Ezzel a címmel töltöttem le a Drivert.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 5. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha mindkét gépen ugyanaz az oprendszer van, akkor a saját gépeden (ahol nem működik) törölj le minden hozzá tartozód drivert eszközkezelőből, indítsd újra a gépet, és utána dugd be, hogy újra felismerje.
2014. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!