Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miértnem jó a mikrofonom?

Miértnem jó a mikrofonom?

Figyelt kérdés
usb PnP audio device -azaz hangkártyám van és ha bele dugom a fülesem akkor jó de viszont a mikrfonomat vagy nem ismeri fel vagy nemtudom .. Úgy jelzi mintha normális lenne csak kicsit halk de ha skypon tesztelem akkor ha fújom a mikit akkor csak zúgásokat hallok.. Ha beszélek azt meg nem is lehet hallani. realtek high definition audio progi van a gépen meg az egész hang kártya is az .. Vagyis nekem van egy alap hangkártyám benne , de az sem ismeri fel a mikrofonomat , 2 mikim van de eggyikse jó valamiért. és szereztem hozzá egy usb-s hangkártyát de valamiért azon se ismeri fel a mikrofont. Lehet hogy valami driver hioba ? telepitsek egy uj illesztő progit ? szükségem lenne értelmes válaszokra

2014. júl. 5. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval ahogy a 6 sorból a lényeget kivettem: a mikrofonod teljesen működőképes, csak halk.

Hangkártya hangbeállításainál, vagy a windows rögzítőeszközöknél a mikrofon beállításainál keress olyat, hogy erősítés.

2014. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!