Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a confighoz milyen...

Ehhez a confighoz milyen házat ajánlotok nagyon olcsón ami jól szellőzik viszonylag? De főleg olcsó legyen

Figyelt kérdés

Intel Core i3-4150 processzor

Asrock B85M PRO4 alaplap

Corsair 4GB DDR3 CMZ4GX3M1A1600C9 Vengeance memória

Toshiba 1TB 32MB SATA3 DT01ACA100 merevlemez

Sapphire R9 270 2GB DDR5 OC Dual-X 11220-00-20G videokártya

Chieftec CTG-450-80P 450W OEM tápegység



2014. júl. 5. 11:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen konfighoz egy Sharkoon Vaya a minimum. Meg nem csak ehhez, hanem kb mindenhez. "


Te atya úr isten......


Na akkor mondj ebben az árban olyan házat: Ami normális anyagminőségű, van benne porszűrő (elöl és a táp alatt), van benne wiring space, úgy-ahogy szellőzik is és alsótápos. Hajrá.

2014. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de a kérdezőnek az volt a lényeg hogy olcsó legyen illetve viszonylag jól szellőzzön.


Sehol sem írta hogy alsó tápos legyen.


Amit linkeltem teljesen rendben van szellőzik is és olcsó is.



Annyira imádom ezeket a sharkoon fanokat..

2014. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

neked az a kolink hol szellőzik jól?

nem vagyok sharkoon fan, sőt elmondom hogy nem tetszenek a házaik, de ettől még egy ilyen konfigot nehogy már egy olyan házba rakjon.

és a vaya sem szellőzik jól, de legalább be tud rakni hátra is egy 12-es ventit.

de nembaj, ajánlgasd a kolinkot, mint jól szellőző házat

2014. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ehhez a confighoz minek rakjon be hátra 12-es ventit?


Felesleges nem olyan erőmű ez..

2014. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

mert a jó szellőzéshez szerinted mi kell??!... -.-''

Elárulom: ventik!!

És nem ilyen kis semmitérő kicsi vackok, amiket annak a kolinknak a hátuljára tudsz szerelni...

Ráadásul a kolinknak a házban fog lógni az összes kábel, mert nincs semmi wiring space, a Vayaban legalább el lehet vezetni a kábeleket az alaplapi tálca mögött...

2014. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Elég ami bele van építve.


Nem vitatkozok majd a kérdező el dönti melyiket veszi.

2014. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is az olcsó házat venném. Gyakorlatilag a CPU/GPU/tápventinek el kell vinnie ezeket még a nyári kánikulában is. Ha még dobsz bele előre egy szívót meg hátra egy kifújót, akkor tökéletesen szellős is lesz.

A kábelek lógni fognak, meg gyakrabban is kell majd takarítani, de megspórolsz pár ezrest. Hosszú távon viszont lehet, hogy a márkás (ami nem feltétlenül jelent jót, de azért jó előjel) a jobb megoldás.

G.

2014. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A Kolink és a Sharkoon fanok hülyék.

Vita lezárva.

2014. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
senkit nem akartam megsérteni sajnálom de sokan azt mondják hogy aki nem sharkoont vesz egy idióta ezért érdekelt mások véleménye és ezért írtam hogy nem érdekel hogy mi van ráírva mint márka az elejére hanem a gyakorlati tapasztalatok érdekelnek amit köszönök is hogy írtatok !
2014. júl. 5. 14:31
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

nem az, hogy idióta. Inkább az, hogy annak ellenére, hogy nem néz ki jól a vaya, egy játékra használt gépet minimum egy ilyenbe illik építeni (gondolom, hogy r9 270-nel nem csak netezni akarsz :D ).

Most nézd úgy, hogy annál a kolinknál vagy akár írhatom azt is, hogy a többi gagyi házhoz képest 3k-val drágább, cserébe kapsz alsótápos kialakítást, aminek köszönhetően a tápod hűvösebb levegőt szív be, és a porszűrő miatt még csak nem is koszolódik annyira. Van egy minimális wiring space, ahol a kábeleket el tudod rendezni az alaplap mögött, nem a házon belül lógnak.

Az anyagminősége is sokkal jobb, belül is le van festve, kapsz gyorsrögzítőket, a ház elején van porszűrő, és hűtők terén is van pár 12cm-res ventivel szerelt toronyhűtő ami belefér.

És itt most nem azért mondom, mert Sharkoon fan vagyok, mert nem vagyok az. Nekem a minimalista házak jönnek be, mint amilyeneket a Fractal, Corsair, Bitfenx vagy esetleg a Cooler Master gyárt (bár utóbbinál elég sokféle ház van).

Egyébként azt megjegyzem, hogy a Vaya élőben sokkal kulturáltabban néz ki, mint a sajtófotókon.

[link]

a kék ledet a bekapcsológomb felett meg ki lehet kötni, mert élőben nagyon vakít.

Nekem egyébként N200-as CM-em van, azt is tudom ajánlani :)

2014. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!