Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik egeret...

Szerintetek melyik egeret vegyem? (Játékhoz. )

Figyelt kérdés

[link]

vagy [link]

vagy

[link]

A 2 Razer egeret 14.000Ft-ért a G300-at 11.000 Ft-ért tudnám megvenni, de nem tudom, melyik lehet a jobb. A Razer márkát nagyon szeretem, de a G300-at agyon dicsérték. Szerintetek?


2014. júl. 4. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is nagy logi párti vagyok, de őszintén szólva ez egyáltalán nem tetszik. Kényelmetlen a formája, és ritka sz@r szerintem a gombkiosztása (gyűrűsujjal jobbra még 2 extra?!).


A Razer jó, de a mirrorsága nekem special nem tetszik. Gyűjti az ujjlenyomatot, fényesen csillogós, béna. De ez csak a kinézet. Használatra kiválóan alkalmasnak tűnik.


A sima Razer tetszik ránézésre a legjobban, de a véleményeknél azt írják, hogy tépi a szövet részét az egérpadnak, ez gamelésnél igen csak zavaró lehet.

Persze csak ha szöveg padot használsz. Ha sima csúszósat, akkor ezt venném.

2014. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem probald ki valahol, hogy

melyik all jobban kezre. Ezt mi

nem birjuk eldonteni neked, mert

ez szemelyfuggo. Nekem anno

nagyon megtetszet a Razer Naga

majdnem meg is vettem, de

szerencsere egy haveromnal

kibirtam probalni es rajottem hogy

ez nekem nagyon nem all kezre.

Utolag belegondolva nagy szerencse

volt hogy kiprobaltam, mert nem

olcso eger.

2014. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit a G300 felé hajlok, főleg azért, mert hasonlít a mostani egeremre, ami szerintem kézre áll, meg nem is 11.000, hanem 10.000 és akkor tudok venni egy jobb egérpadot, kipróbálni nem tudom, mert dobozban van sajnos.. :/
2014. júl. 4. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
en razer abyssus mirrort vettem (keket). nagyon jo es nagyon kenyelmes. [link]
2014. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!