Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok konkrét nyomtatótípus...

Tudnátok konkrét nyomtatótípusokat ajánlani?

Figyelt kérdés
Ami fontos lenne. Maximum 30 ezer ft. Fax nem kell, se wifi, lcd kijelző sem... Nyomtasson, szkenneljen és annyi. Ami viszont lényeges lenne, az az, hogy a patron hozzá ne aranyáron legyen. Ha lehet lehessen utángyártottat bele kapni, a nyomtatót se kelljen megbabrálni ahhoz hogy elfogadja. Ha 15 ért van ilyen az persze nem baj. :) Alkalmi fotónyomtatás (unoka képek) ill szöveg...

2014. júl. 3. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én kb 3 hónapja vásároltam új nyomtatót... ilyet vettem:


[link]


maga a patron tényleg drága bele, de viszont megfog térülni és írom hogy hogy hogyan...


ugye adnak hozzá alapból patront, és magán a nyomtatón ki lehet kapcsolni a tintaszint figyelés, mindkét patronnál külön-külön is akár... aztán ha kifogyott az a patron ami gyárilag volt hozzá akkor rendelsz egy ilyet hozzá, ez szinenként 100 mili tinta és ezzel után tudod magadnak tölteni, vagy kiadsz érte ugyan ezen az oldalon 10 ezerrel többet és olyat kapsz amihez van +40 mili szinenként és azt nem kell fecskendővel töltögetni hanem mikor kifogyott a külső tartájokból, akkor megrendeled a már említett 400 mili tintát és feltöltöd az oldalsó tartájokat...


itt a tintaellátóval ellátott nyomtató:


[link]


itt az utántöltőkészlet ehhez a nyomtatóhoz:


[link]


és itt az alap nyomtató:


[link]


őszintén megmondom, én erről a masináról csak jót tudok mondani, egyik rokonomnak is ilyet rendeltünk de ő sem panaszkodik rajta, nem tudom te miket és mennyit akarsz majd nyomtatni, de azért leírom... én külön vettem a nyomtatót és azt a 400 mili tintát a nyomtatót emagról a tintát meg onnan amit linkeltem de nekem már amennyit kinyomtattam már rég megjött a nyomtatónak a hozzávett tintának és egy pluszba vásárolt tintapatronnak az ára is... ahogy kiszámoltam én 10x15-ös fotópapírra nyomtatok, és így kevesebb mint 6 forintra jön ki egy fotó, és úgy hogy egy fotópapír 5 forintba kerül, mármint ezzel a 4x100 mili tintával ha 4x200 milit veszek akkor meg még olcsóbb... meg azért linkeltem az összeszerelt tintaellátós nyomtatót hogy ha nem szeretnél bajlódni a fecskendőzéssel meg a légtelenítésekkel akor olyat vegyél, és akkor még mindig marad pénzed amiből még vehetsz hozzá 400 mili tintát...

2014. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagyis húsvétkor, húsvét után pár nappal vettem meg...
2014. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fotóra visszatérve, nekem kb 6 forint de ha beviszem előhívatni elkérnek érte akár 50 forintot is...
2014. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy Canon MG5350-et használok, totál otthoni feladatokra, illetve DVD lemez nyomtatásra és teljesen jól működik, kb. 5ezer forint bele egy garnitúra utángyártott patron amit szépen fel is ismer(ennyiért chipeset adnak) és semmi baj nincs vele. Alap feladatokra teljesen elég, viszont van WiFi és LCD is. :(


Egyébként azzal azért legyünk tisztában, hogy az előhívás mindig is lényegesen jobb minőség lesz mint amit bármilyen tintasugaras vagy egyéb eljárást alkalmazó nyomtató elő tud majd állítani. :)

2014. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát, én ezt megcáfolnám, mármint azt hogy jobb minőségűbb az amit előhívatunk és nem nyomtatunk, amit én nyomtatok itthon az sokkal szebb mint amit előhívatok ez egyrészt függ a nyomtató és vagy a benne lévő patron minőségétől is, másrészt a fotópapír minőségétől


( auchan-ban van az az olcsó 10x15-ös fotópapít, 20 darab van egy csomagban és 100 forint egy csomag.. és így néz ki a csomagolása: [link] )

2014. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!