Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire nehéz itthon összerak...

Mennyire nehéz itthon összerakni egy gépet?

Figyelt kérdés
soha életemben nem csináltam ilyet és érdekelne hogy mennyire nehéz ? mert 0 szaktudásom van hozzá és akkor inkább ott összerakatom +5 ezerért ....
2014. júl. 3. 13:19
 1/7 Tengor ***** válasza:
Rakasd össze! Nem nehéz megcsinálni, a legtöbb dolog csak egy helyre dugható és egyféleképpen, de ha nem értesz hozzá, akkor nagyon kínai lehet.
2014. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen !
2014. júl. 3. 13:25
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Meg lehet csinálni, számos leírás, bemutató video van róla a neten. És az alaplap kézikönyvébe is szépen benne van minden. Véleményem szerint nem nehéz, de ha nem vagy műszaki beállítottságú, jobb ha kihagyod a dolgot, mert ha valami törik vagy hajlik, helyreállíthatatlan hibát okoz és elveszted a garanciát is.


Ha csak azért is akarod, ajánlott valami régi értéktelen gépen gyakorolni, egyszer-kétszer fullra szétszedni majd összerakni.

2014. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. Az én 14 éves fiam is össze tud rakni egy gépet. Van sok video róla a ytn, neg a lap kézikönyvébe is le van írva
2014. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az igazsag az, hogy mindenki kezdte valahol!!! de mintahogy mar irtak elottem az interneten rengeteg ilyen videot talalni. ha ugyes kezu vagy, akkor menni fog. csak legy korultekinto es NE kapkodj, mert tele van apro pici dolgokkal a gep es nem nehez letorni nehanyat. en azt javasolnam, ha megis ugy dontesz, hogy megprobalod: a youtubon probalj olyan alaplap+proci osszerakast keresni, mint amilyen a tied. a ramokat nem nehez berakni...a videokarihoz meg a hatuljan egy pici panelt kikell szedned, hogy a vidikari egyik vege kint legyen a csatlakozasok miatt....a tap kabelt; vga kabelt csak egy helyre tudod dugni...a procihuto amire egy picit jobban kell figyelni...pasztazni a procit NE felejtsd el! es akkor mar csak a haz csatlakozokat kell radugni, de ezek is csak egy helyre tudnak menni....alaplap kezikonyve alaposan leirja es a dugaszok roviditesevel mutatja minek hova kell mennie... sok sikert
2014. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a vinyok lemaradtak...ezt is csam egy helyen tudod csatlakoztani a laphoz es a tap kabel is csak egy helyre tud menni rajta es ugyan ez az optikai meghajto is
2014. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:
Az előlapi panelt még nem írtátok le...
2014. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!