Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől ilyen a kép? Win 7 32bit

Reflmix kérdése:

Mitől ilyen a kép? Win 7 32bit

Figyelt kérdés
[link] Ez a gond szinte a semmiből jött elő, kicsit játszottam, utána kiléptem a játékból és ez fogadott, ilyen iszonyú homályos a kép. Mikor bekapcsol a számítógép már amikor tölti a Windows-t akkor is ilyen a kép. A válaszokat köszi !

2014. júl. 2. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond vele.
2014. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem nem homályos, szép tiszta

akkor valószínű a monitoroddal van valami gubanc

2014. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A monitor nem a megfelelő felbontásban működik. Ezt mi a képernyőképen nem látjuk. A monitorodon nincs egy Auto adjust vagy hasonló gomb? Azt kellene megnyomni.
2014. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De van hiába nyomogatom nem csinál semmit, próbálja beállítani a megfelelőre de csak rángatózik addig míg nyomom az Adjust gombot a monitoron. Nagyon homályos mi ilyenkor a teendő ? Szinte mindent csináltam, szoftverfrissítéstől kezdve a kábel húzogatásig de semmi nem segít .
2014. júl. 3. 00:19
 5/8 A kérdező kommentje:
MEGOLDÓDOTT ! Egy kábel volt kicsúszva a monitor hátúljában teljesen véletlen odanyúltam és már jobb is lett a kép ! KÖSZÖNÖM mindenkinek a gyors választ !
2014. júl. 3. 00:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak a csatlakozóján csavarok, akkor csavard be őket!
2014. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meghúztam mindet, köszi! Igazából fogalmam sincs hogy tudtak ki lazulni...
2014. júl. 3. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos játszot a kisgyereked a csatlakozoval nem ? vagy a feleséged takaritóta a gépet és kilazult ?
2014. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!