Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem gamer pc-t akarok...

Ha nem gamer pc-t akarok építeni hanem egy APU-t vízhűtéssel akkor a microatx alaplap is teljesen jó?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani jó microatx lapokat ami nem elavult, jó chipset van benne és usb3-as? És ami támogatja a 2133 MHz-es ramokat is.
2014. júl. 2. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kell neked egy ilyen gép?


Vízhűtésestül,mindenestül sokkal jobb gépet vennél dedikált videokártyával mintsem holmi APU-s cucc...


'ha nem gamer pc-t' .. akkor meg miért APU kéne?

Egy alaplapba vagy Intel prociba integrált is bőven megtenné...

2014. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért mert tetszik az apu..olcsón van ilyen proci mellette egy elfogadható(számomra) videokártya...

Ha dedikált kártya lenne benne akkor arra is külön vízhűtő blokkot kéne vásárolni...

És kis házba szeretném tenni így jobban elfér majd minden.

Azért azt ne magyarázzuk meg hogy a hóember örül a napsütésnek:D


Am úgy hangzik mintha tökre utálnád az APU-t meg csakazért sem azt...

2014. júl. 2. 18:36
 3/8 A kérdező kommentje:

Az intel prociba integrált is apu nem??

Én szeretnélek megérteni meg kíváncsi vagyok más ember véleményére is csak kérlek egy kicsit hosszabban írjál és indokold meg úgy hogy egy hülye is megértse(én)

2014. júl. 2. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Részemről megértelek, én is Apu párti vagyok, viszont azt fejtsd ki légyszives minek egy max.95W tdp-s processzorra vízhűtés?
2014. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Olyan hűtés kéne ami hangtalan..és legyen hűvös a proci.

Nem erre való a vízhűtés?

Am megnéztem az intel procikat is 27 alatt nem kapni, akkor minek vennék amikor olyan 20 ezres apuk vannak amik játéknál pl kenterbe verik az inteles apukat?

2014. júl. 2. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy a vízhűtés hangtalan,akkor kicsit messze jársz a valóságtól, ugyanis egy átlagos 25-35k-s vízhűtő pumpája, és a radiátorára szerelt venti hangossabb tud lenni, mint egy normál léghűtő amin a ventit kicseréled egy extrém csendes darabra. Ez sokkal kevesebből, sokkal tartósabb és csendesebb megoldás.
2014. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, de pali nekem olyan vízhűtő nem lenne ami elég ha csak keringeti a vizet? Nem hiszem hogy egy 95 wattoshoz venti is kéne vagy tévedek? Nem elég ha egy nagy külső hűtőborda van kötve a rendszerre és azon átkeringeti a vizet és akkor már lehűti?
2014. júl. 2. 20:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Külső hűtőborda helyett radiátort akartam írni
2014. júl. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!