Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat mit az állat a BF3?

Miért szaggat mit az állat a BF3?

Figyelt kérdés
haverom nekem adta originjét és letöltötem játékot. Kampány mondba elkezdtem játszani Ultrán 60 fps simán megvolt utána ki léptem játékobol majd késöbb játszani akartam és betöltés is nagyon nehezen megy neki+nagyonszaggat a játék miért lehet?

2014. jún. 26. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, beírtad a keresőbe, láttad, hogy hetek óta minden nap ötvenszer megkérdezik ugyanezt, de választ nem tud rá senki, de azért gondoltad, hogy egy tízezredik kérdés már nem oszt, nem szoroz... Ugyanazt tudom ajánlani, amit az előtted kérdező négyszázezer másik delikvensnek is: AnswerHQ és EA live chat. Itt egyetlen EA alkalmazottat se fogsz találni, arra mérget vehetsz.
2014. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor nem a gépemel van a baj igaz?
2014. jún. 26. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Origin menü > alkalmazásbeállítások > Origin játékpanel .. és kiveszed a pipát.
2014. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és nem fogsz laggolni, legalábbis nekem bevált.
2014. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ez mit csinál? és neked is nagyon laggolt?
2014. jún. 26. 23:01
 6/9 A kérdező kommentje:
király vagy és tényleg bejött egyáltalán nem szaggat sőt még jbb az fps is !! nagyon köszönöm!!
2014. jún. 26. 23:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem úgy volt hogy ment ultrán 60-80 fps-sel, de aztán amikor ugye update-telt az Origin (úgy szombat tájékán), akkor utána ha mentem előre és el akartam fordulni, akkor 2-3 másodpercre befagytam. Újraindítottam a gépet, lefuttattam vírusirtást (nem talált semmit), de nem segített. Aztán láttam gépigényen, hogy másoknak is ez a bajuk. És ott valaki írta ezt a módszert és bevált: [link]

Egyébként g3420+gtx750Ti-vel tolom a gamet, kib.a.szott nagy fps droppal :D

2014. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:D dejó király vagy

!

nekem Amd X 740x cpu.

r7 260X OC 2gb ..nekem is 70-80 az fps ultrán :D

2014. jún. 26. 23:22
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem i sirreálisan kevés fps-em volt fx6300+r9 270 olyan 100fps ultrán single, de a multy csak 80-al ment, sőt! volt olyan ahol leesett 50-re o.O úgyhogy megpróbálom én is amit írtatok:DD
2014. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!