Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 4000ft-os egérnél érdemes...

Egy 4000ft-os egérnél érdemes háztól házig garanciát kötni a pcx-nél?

Figyelt kérdés
vann ezek a vackok mint a háztól házig meg cseregari érdemes ezeket megvenni vagy ilyen kis árunál nem?
2014. jún. 26. 20:21
 1/6 soccerway ***** válasza:
te tudod megéri-e neked, gyanítom nem, ha 4000-es egeret veszel.
2014. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Részben amit az előző mondott

Részben pedig az hogy ez a garancia leginkább komplett gépeknél szokott értelmet nyerni (pl. ha behorpadna az oldala,megsülne a gép az első fél óra használat után,nem kapcsolna be stb...)

Szerintem nem érdemes kötni rá mivel.. hát ha nem kínai az egér akkor működik és nem is igazán eshet baja szállítás alatt...

2014. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Haveromnak mondtam hogy ne kössön rá.

Hát hibás volt az egér.. Néha nem érzékelte hogy mozgatják. 5000Ft volt és mivel nem volt rá cseregarancia így 4500Ft lett volna a szállítás a javításhoz össz.Azt a 300FT-t megérné szerintem.Biztos ami biztos!

2014. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

300 forint? Úgy emlékeztem hogy 700...

Ez-estben megéri :)

2014. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2# akkor megszívtam mert kínai :D (rapoo)
2014. jún. 26. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:

A kínait úgy értettem hogy: "kicci-occó minőcégi egéj naccon occón,tessszék cak venni"

Azaz a minőségére :)

2014. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!