Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GPS nem talál jelet, miért?

GPS nem talál jelet, miért?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy GPS-t, felraktam az IGO-t, megfelelő térképeket, minden stimmel, működik, viszont egyetlen GPS műholdat sem talált, csak azt írja, hogy Keresés, de semmi egyéb. Kb. 20percig egyfolytában hagytam, aztán kikapcsoltam, de többszöri próbálkozás, reset után sem jönnek be a műholdak. Miért?

2014. jún. 26. 11:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A memória nem az SD kártyát jelenti.


Memória: itt vannak a futó programok és a hozzájuk tartozó adatok


Háttértár: itt vannak a fájlok (képek, stb.), ilyen az SD kártya


Egyébként Tengor nem azt írta, hogy töröld ki azt a fájlt. Valószínűleg az okozza a problémát...

2014. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mostmar egesz jol mukodik, koszonom a felvilagositast, helytelenul fogalmaztam(mert angolul irja a hibauzenetet), de azert halado szintu szamitogepkezelo vagyok, meg ha nem is latszik. Csak azert irtam ide, mert a google semmi hasznos megoldast nem adott.

Ott tartok, hogy egyetlen hibauzenet van mar csak hatra, meghozza ez: Unsupported voice, please see the log.

2014. jún. 26. 15:36
 13/15 anonim ***** válasza:

Azt a lgoot kéne megtalálnod, ahova kiírja részletesebben.

Tipp: a navigáció hangjával van valami baja

2014. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igy van, ezt en is felertem esszel, csak a logot nem talalom meg az SD kartyan...

Szerk: a memoriahiba ujra felmerult, ettol fuggetlenul az udvarban teszteltem, es bejott minden, gond nelkul...

2014. jún. 26. 15:54
 15/15 A kérdező kommentje:
Megoldódott nagy nehezen. Annyit tettem, hogy visszamásoltam a Sys.txt-t, de kitöröltem az első 3 bekezdést, tehát ami a 'device'-ra, a 'gps'-re és a 'tmc'-re vonatkozik! :)
2014. jún. 26. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!