Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok az Asus Transfor...

Mit gondoltok az Asus Transformer Book T100TA-ról?

Figyelt kérdés

Kijelző felbontása, üzemidő, gyorsaság,...

Nem otthoni használatra venném, hanem mindennapi jegyzetelésre, internetezésre,...



2014. jún. 26. 09:56
 1/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy milyen a használata. Megéri-e ilyenbe beruházni. Jók ezek a 2 az 1ben gépek?
2014. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A merevlemezének eredetileg 64 gb-nak kellene lennie, ami amúgy is nagyon kicsi, de az enyémen csak 49 van... Szóval külső winchestert kell venni hozzá. Ezenkívül csak vásárlás után vettem észre, hogy nincs cd lejátszója. Már megvetted? (pont erről írok,ma vettem meg)
2014. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A merevlemezének eredetileg 64 gb-nak kellene lennie, ami amúgy is nagyon kicsi, de az enyémen csak 49 van...Szóval ezt tudva érdemes hozzá külső winchestert venni. Ezenkívül csak vásárlás után vettem észre, hogy nincs cd-lejátszója. Pozitív dolog benne az, hogy le-felszerelhető. A kijelző felbontásával és a gyorsasággal nincs gondom, a kezelhetőségét viszont még meg kell szoknom, win8 miatt.
2014. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocsi 2x küldtem el... rossz a netem. 😊
2014. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyors, és szép, a 2:1-ben pedig nagyon sokszor megkönnyíti a használatot. Például gépeléskor lehet az ujjunkal egyet kettőt odapöccinteni, nem kell az egérre szarakodni, és mondjuk ha meg akarok egy videót nézni, vagy akár többet, akkor csak leszedem a "képernyőt", ami máris töredéke a súlyának
2014. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Most nézem, hogy ez már egy kicsit régebbi kérdés
2014. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!