Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékokat bír el...

Milyen játékokat bír el élvezhető minőségbe ez a gép?

Figyelt kérdés

Proci: AMD a6 6400k 2x4200mhz tuningolt

Alaplap: MSI a58m e33

Ram: 4gb 1600mhz

Vga: integrált 950mhz-re tuningolva

Lehet akció,kocsis,autós olyan kéne ami ezen a gépen elmegy 1280x720-ba lowon,mediumon,highon legalább 25fps-el



2014. jún. 23. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
kocsis? szekérszimulátor? XD Amúgy kábé mindennel megpróbálkozhatsz a mai felhozatalból, keresgélj kicsit, minden menni fog full minimumon. Mondjuk a Watch Dogs-ot felejtsd el oda minimum 8GB memó kell, de amúgy mindennel megpróbálkozhatsz, mint mondtam.
2014. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: CoD Ghosts?

Mafia 1/2, GTA 3/VC/SA/IV/EFLC, Saints Row széria, Just Cause 1/2, Fifa, NFS széria, Counter-strike széria, Battlefield széria, XCOM játékok, AC-k

2014. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok: esetleg még Minecraft, Outlast, Amnesia, Crysis 1/2/Warhead - 3>low, Left 4 Dead 1/2, Dirt-ök
2014. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

BF4, GTA V minimumon elmegy! :)


Mondjuk még egy 4GB-os ramot dobj bele.

(Nem tudom mekkora a játékra szolgáló memóriája az integráltodnak, ha azt is megírod írunk konkrétumokat :))

2015. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!