Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon dual core 4050e...

AMD Athlon dual core 4050e CPU-hoz és 2GB memóriához milyen VGA kártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, hogy a CPU által megengedett legjobb játékok fussanak gond nélkül. A másik kérdés, hogy érdemes még plusz memóriát beletenni, vagy a CPU nem elég erős hozzá, hogy 4GB memória gyorsabbá tegye a gépet?
2014. jún. 23. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Most milyen videókari van mellette? Mennyit szánnál a videókártyára? Lehet, hogy jobban járnál most egy APU-val. Ez a CPU nagyon gyenge, fölösleges lenne rá építkezni.


Milyen a többi alkatrészed és mennyit szánnál a fejlesztésre?

2014. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Szerintem valahol GF GT640/Radeon HD7750 fölé biztos nem érdemes menni vele. persze azokat se biztosan hajtja ki ...

Meg mondjuk attól is függ újat akarsz vagy jó a használt, mennyiért, stb.

2014. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most egy Nvidia Geforce 6150 LE alaplapi van. Gondolkodtam azon is, hogy a CPU helyett is kellene egy jobb, de nem tudom, hogy milyen alaplapom van (nincs rá írva semmi), ezért nem tudom, hogy milyen CPUt lehetne venni hozzá. Nem vagyok olyan, aki állandóan játszik, ha egy NFS Pro Street elfut a gépen, akkor én már boldog vagyok. Összeget nem határoznék meg, használt cuccok is jók, bár attól kicsit tartok, de szeretnék egy jobb gépet, még ha 30-40ezer forintot is rá kell költeni egy CPU-ra és egy VGA kártyára.
2014. jún. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!