Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék venni,...

Laptopot szeretnék venni, mennyire éri meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Üdv! Jövőre koleszos leszek és venni szeretnék egy laptopot oda hogy mégse annyira unatkozzak ha már megtanultam, ezt a laptoppot néztem ki: [link] nem használnám nagy, hiper szuper dolgokra hanem alap dolgokra, segítségnek a házi megcsinálásának(informatikai suli), és egy minimális játszásra(World of Warcraft)szerintetek mennyire éri meg? Ez lesz az első laptopom.

2014. jún. 23. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ajánlom bár +pénz

2014. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben.És tudnál érvelni hogy miért jobb?:)
2014. jún. 23. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Erősebb prosesszor és erősebb videopkártya.
2014. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nah megy a fő kérdés: Mire akarod használni?


Nekem egy "TOSHIBA Satelite C850-176"-os laptopom van. Igaz Ebay-ről +vettem bele 2GB ramot (Így össz: 4GB-os)


Oprendszer: Ubuntu/Linux 13.10 fut rajta (nem Windows)

Célirányom: Egyetemi tanulmány, Programítás, PDF/PPT olvasás, Virtuális Számítógép futtatás (Windows függő dolgokhoz). Erre simán jó az enyém.


Ha játékra kell, akkor azok 150.000 körül tekernek.


Célirányosan gondolkodj:

- Ha dokumentumokat írni/olvasni (pl. doc/pdf stb) akkor egy 90.000Ft-os gép is bőven elég

- Ha programozni akkor arra is elég a fent leírt. (Bár a programozók nem Windows-t használnak átlagban, ahogy én sem)

- Ha videót vágni avagy photoshoppolni, akkor MEMORIA (min 4GB-8GB) és PROCESSZOR kell elsősorban. (Lakótársam designer i7-el 16GB rammal, és van mikor fullra megtelik a memoriája)

2014. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem nagyok az elvárások mert egy középiskolás koleszra kell.. photoshoppot nem tudom és nem is akarom használni, pdf dokumentumok használata alap, nyilván fogunk programozni de nem akkora nagy mennyiségben, és igen játszanék is rajta de nem a legújabb jatékokkal hanem ink. jó játékélményűekkel és persze haverokkal ts-elni. de mindegy holnap kinézzük tesómmal hogy mi lenne jó ő úgyis informatikus mérnök :)
2014. jún. 27. 22:05
 6/6 anonim válasza:
ma mit javasolnátok neki?
2014. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!