Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyenek az ASUS laptopok/note...

Skynet2042 kérdése:

Milyenek az ASUS laptopok/notebookok? (tobb lent)

Figyelt kérdés
Heteket toltottem keresgelessel, osszehasonlitgatasaokkal, ujat vagy hasznaltat, meg miegymast vettem figyelembe, es eljutottam egy konkretumik ( [link] a kerdes az lene, jogy megeri-e ez a gep a 170 akarhanyezer forintot?

2014. jún. 22. 15:57
 1/3 A kérdező kommentje:
A kerdes masik fele, pedig az, hogy jok-e, nem romlanak el hamar, vagy ilyesmi? Feler egy dell el, mert tudtommal a dellek azok jok.
2014. jún. 22. 15:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megbízható, jó laptopok. Legalábbis az enyémmel nem volt még problémám és úgy gondolom, hogy még 3-4 évet kibír. 2011. Novemberében vettem ezt a típust: [link]


Megéri a 170-et. Jó proci, jó grafikus kártya.

2014. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ASUS laptopom van 3 éve, semmi bajom nincs vele. Hosszú távra vettem, nem bántam meg, a feladatát ellátja.
2014. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!