Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 500. 000Ft-ból, milyen új...

500. 000Ft-ból, milyen új gépet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Semmim nincs hozzá. Az árban benne van egér, bill., monitor.
2014. jún. 22. 11:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezek vannak a configomban:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Első nem rossz, DE Processzorhütő... ennyi pénzért, rendes vízhütéses jár ami nem engedi melegedni, akkor sem ha teljesen kivan húzva... én h100i vízhütést raktam bele

Ház: hasonlítsd össze a 2-öt, a tauron, még kinézetileg is gyönyörű, hátul,felül sima ventik, elől 2 ledes. Rendes kábelvezetés, nagyon nagy hely a szellőzésnek. Az elsőnek a billentyüzete, és az egere, nem igazán "gamer" amiket én adtam azok az igazi gamer dolgok! A billentyűzet, az első normális magyar kiosztású gamer billentyűzet, rendes háttérvilágítással tejesen jól testreszabható macrocal, az egér arról nincs mit mondani szokásos asus minőség! a többi megegyezik nálunk, ne ipon.hu-n vásrolj, hanem pcx.hu-n én is ott raktam ezt össze, sokkal jobbak a garanciális dolgok a pcx-nél és + dolgokat is tudsz kérni felárért, ami nagyon hasznos, pl cseregarancia: 1 éven belül meghibásodott termékedes nem javítják hanem egyből cserélik, kijönnek érte, és vissza is hozzák az újat stb.. lenne még mit mesélnem:D a 2-ik configot nem ajánlom:D

2014. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
CM egeret ne vegyél, pár hónap alatt tönkremegy a görgője.
2014. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!