Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Komplett gamer pc 160 ezer körül?

FuzzZY kérdése:

Komplett gamer pc 160 ezer körül?

Figyelt kérdés

Én ezt a pc-t néztem ki magamnak (Vajon megéri?):


Processzor: Intel Core I5-4570 4*3.2GHz/6MB/1600Mhz /4mag/ s1150

Alaplap: Gigabyte GA-B85M-HD3 USB3.0

Videokártya: nVidia GeForce GTX750 OC 2GB GDDR5

Memória: 8GB DDR3 1600Mhz

Merevlemez: 1TB SATAIII

Optikai meghajtó: 22x DVD super multi író

Tápegység: 600W halk 12cm cooler PFC!

Számítógépház (előlapi USB-s, audio kimenet)

Kártyaolvasó: belső 68 in 1 USB 2.0


Össz: 168.000



#PC #ezerért?
2014. jún. 22. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

nem.. 4900 forint .. első konfig szerintem is elég jó ahoz még csapj hozzá kb 30 ezret a monitorra .. windows 8 még egyedül csak a bf4-nek kedvez ezért annyira nem javasolnám.. bár te tudod . na meg ki is kell fizetni a windows 8 ára kb 30-40 ezer windows 7 20 ezer körül lehet..


ha már ilyen pc-t veszel nem ártana egy kis alap ismeret fejlesztés szoftverek telepítéséről..windowsról..

2014. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
ki pontozott le ? ha nem látta volna pár ember akkor ott van egy majdnme 30 ezres monitor is nem csak konfig .... az értelem sugárzik nagyon valakiből .. nekem is i3 4130 procim van és folyamatosabban fut a játék mint előtte a 8 magos fx-el szval hihető nem hihető crysis 3 alá elég..
2014. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Maláj róbert! Akár elrejted a neved, akár nem attól még ritka hülye vagy és nem értesz hozzá.
2014. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mit nem értek hozzá ? te konfigot sem írtál .. amit össze állítottam gépet nem rossz .. neked akinek élete nincsen és jobb dolga le pontozhatni és utánam keresgélni hova szóltam hozzá hát ez aztán tudásra val.. elsőként is neked sincs neved megjelenítve szval miszter noname neked nem itt a helyed majd ha értelmes magyarázatokkal szolgálsz akkor lehet még számba is veszem a szöveged.. agy egy elérhetőséget és akkor el magyarázhatod mi a te meglátásod.
2014. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen nem adok értelmes válaszokat.... Ezért 2X annyi a %-om :)

Sajnos aki hülye, az az is marad...

2014. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
még mindig nem arra válaszoltál amit kérdeztem szerintem másnak nincs problémája rajtad kívül amit írtam pc-t ez is csak egy opció volt mint másé , nem kötelező dolog az hogy neked unszimpatikus vagyok megint egy másik dolog azt privátban fogalmazd meg ne ide piszkolj bele ahova nem írtál semmi értelmeset és be állítasz okoskodni kösz !
2014. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha másnak nem lett volna problémája avval mit írtál, akkor nem pontoztak volna le ;)
2014. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!