Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha bekapcsolom a gépet, pár...

Ha bekapcsolom a gépet, pár perccel később a rendszer hőmérséklete 55°, a processzoré 50°, ha elkezdek valamivel játszani, akkor ez eléri 60/55 fokot és a gép egyszerűen kikapcsol. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az alaplap gigabyte ga-ma69vm-s2, a processzor amd athlon 64 x2 6000+ gyári hűtővel, eddig teljesen jól működött. Új hűtő kellene vagy lehet, hogy lekopott a hővezetőpaszta?
2010. jan. 3. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy inkább szar minőségű a táp. Milyen márka?

Az AMD Boxed ritkán döglik be. De rimánkodj, hogy ez legyen, mert akkor kicserélik garanciálisan.

2010. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Chieftec 550 W-os, kb fél éves. Már bedöglött volna?
2010. jan. 3. 20:40
 3/7 anonim válasza:
Esetleg nagyon poros a gép
2010. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, a Chieftec jó márka, a watt elég... Milyen a ház? Szellőzik jól? És igen, érdemes lepucolni a ventillátorokat.
2010. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem atom poros a hűtőborda. Egy alapos tisztogatás, és kész. Esetleg egy ventilátorcsere, egy erősebbre.
2010. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok köszönöm a válaszokat
2010. jan. 3. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy csupán el van pár dolog állítva.Nem tettél fel a driver cd/dvd-ről semmi proci vezérlő dolgot?Nekem volt kis progi ahol proci beállításokat tudtam piszkálni.vagy biosban...van amelyikben van olyan opció hogy ha elér a proci bizonyos hőfokot,akkor biztonsági okok miatt a gép kikapcsol...
2010. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!