Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legolcsóbb PC amint fut a...

Legolcsóbb PC amint fut a watch dogs?

Figyelt kérdés
a kérdés adott :D
2014. jún. 20. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hízz el, rontsd el a fogaid, és utána már csak annyi dolgod van hogy kérj egy gépet Csarni Norberttől! Molnár Krisztiánnak bevált!
2014. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok...köszi
2014. jún. 20. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a minimum követelményt:

Processzor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz vagy AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz

RAM: 6 GB RAM

Videokártya: DirectX 11-es videokártya 1 GB RAM - Nvidia Geforce GTX 460 vagy AMD Radeon HD 5770

DirectX: Version 11

HDD: 25 GB szabad hely


Ha kompletten kell a gép, akkor egy olyan 100-120

2014. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne nézze a minimum követelményt, mert egy olyan kaliberű gépen max. 10 FPS-t tud kinyögni MINIMUMON. A minimum gépigény általában azt jelöli, hogy "elindul" rajta a játék, az ajánlott gépigény, amin már medium-on lehet játszani FullHD-ben.
2014. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

öö

#4 butaságot írtál mert az az amin biztos elfut minimumon a játék.. nekem se ramból se prociból nincs meg a minimum és mégis szépen megy rajta bár autózásnál nagyon nagy sebességnél néha belaggol egy pillanatra.. de kb a minimum gépigényes gépet ajánlom én is..

2014. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Nem beszélek butaságot, lehet a watch dogs épp kivétel, de a kivétel erősíti a szabályt, a minimum gépigény általában épp arra elég, hogy elinduljon a játék, de játszhatatlan élményt produkál.
2014. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem a régi gépem a játékok 90% át elvitte még gépigény alatt is nem hogy ha elérte :D
2014. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!