Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI H97M-E35 alaplap probléma?

MSI H97M-E35 alaplap probléma?

Figyelt kérdés

Hello!


Ma vettem a fent említett lapot + egy i5 4440-et, és mikor raktam össze a gépem, (a többi alkatrész röviden: GTX650Ti 1GB, 4GB 1333mhz Kingmax RAM, ADATA SP600 32GB SSD, 1TB WesternDigital HDD..) szóval, mikor összeraktam szépen, elindítottam, a következő üzenet fogadott:

[link]

[link]


Aztán mikor nagy nehezen eljutottam addig, hogy a Win elinduljon, ezt kaptam:

http://www.youtube.com/watch?v=NHT_khyeLOg&feature=youtu.be


Mi lehet a probléma? Ha jól értem, valami hardverrel lehet baj.



2014. jún. 19. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha új alaplapot veszel újra kell rakni a windowst.
2014. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez 100% biztos?
2014. jún. 19. 23:53
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Nekem is újra kellett amikor a régi 1 magos AMD-t kicseréltem a mostani G3420-as processzoromra. Alaplap cserélnél mindig újra kell rakni /sajnos/.
2014. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
windows 8-nál ez nem szokatlan.. de amúgy is egészségesebb újra rakni a gépet .. egy vga-hdd-memória esetén sosem kell de ha alaplap vagy proci vagy mind2 csere történik mindig újra kell telepíteni.
2014. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!