Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnék eladni nem használt...

Hol tudnék eladni nem használt samsung 500 gigás PATA winchestert? Feltettem egy helyre de nem nagyon jelentkeztek érte. Mennyit lehet kérni érte? PATA-ODD átalakítót sem találtam h esetleg hasznosíthassam.

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem azért, de winchestert nem vesz senki használtan.

Ha mégis, akkor tudnod kell, hogy egy 500 GB-os WD 7200rpm 64MB SATA-3 kb. 13000 Ft, ennyit mindenki rászán, tehát max. akkor tudod eladni, ha különösen jó az ajánlat, pl. ha ideadod egy 5eresért, én akár most is megveszem, ha nem idősebb fél évesnél ;D

2014. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző..

"nem használt"


Ez elkerülte a figyelmed?

2014. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez úgy volt, hogy megvettem egy gépbe, pár hétig használtam, aztán szereztem új gépet. A winchesterhez meg vettem egy USB tokot, de semmi értelme nem volt mert nem használtam.


Most nemrég meg tönkrement a winchester (1 év után) az új gépben, és nem tudtam használni ezt a régit sem, mert nem kompatibilis, ehhez vennem kellett egy ssd-t.

2014. jún. 19. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
hardverapro.-hu-n próbáltad eladni?
2014. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, még nem. Benne van amúgy a tokban, nem tudom pontosan hány gigás sajnos. 500-ra emlékszem, de lehet h csak 320, nem tudom, nincs kedvem elővenni. Múltkor próbáltam már egyszer eladni akkor megnéztem, lefotóztam, de senki se keresett és elment tőle a kedvem.


Viszont ha 5 ezerért elviszi valaki az is jobban megéri minthogy itt rohadjon.

2014. jún. 19. 00:28
 6/6 Tengor ***** válasza:

Csodálkozol ha senki nem veszi meg, ha nem közölsz róla adatokat?

3000 Ft + postát adok az egészért, látatlanba.

2014. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!