Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire lesz elég ez az integrált...

Mire lesz elég ez az integrált kártya?

Figyelt kérdés

Most veszek gépet, amin kénytelen voltam kicsit spórolni. Videókártya nem kerül bele, az alaplapit használom. (ASUS M5A78L-M LX3 - ATI Radeon(TM) HD)

Igazából netezni és filmezni kell, játék nem lesz rajt.

Ezen felül 4x3,8as AMD CPU és 4 Gb ram kerül bele (1666 Mhz)

Bírni fogja az alap "multimédiás" felhasználást? (youtube, net, filmezés (akár HD) stb...)



2014. jún. 18. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bírja.
2014. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bőven. De pontosan milyen Amd proci? Mivel az A szériásokban is van gpu, némelyik még régebbi játékokhoz is bőven elég.
2014. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
HD 3000 ezt találtam még róla, több infót egyelőre én se tudok, nem vagyok szaki a témában :(
2014. jún. 19. 07:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Amd cpukban nincs HD 3000-es grafikus vezérlő. Az az Intel processzorokban van. Nem tudod a processzor típusát?
2014. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

AMD fx 4300 4x3,8Ghz - proci

Asus m5A78L-m lx3 - alaplap

2014. jún. 20. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az FX sorozatú processzorok nem tartalmaznak beépített videóvezérlőt, az alaplapba integrált peddig csak akkor ad képet ha a processzorban is van gpu. Kénytelen leszel venni egy vga-t is, mert ezzel az FX-el még képet sem adnak az alaplap videókimenetei.
2014. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!