Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs csatlakoztatott hangszór...

Rajmi531 kérdése:

Nincs csatlakoztatott hangszóró vagy fülhallgató mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az van hogy én még anno kaptam egy gépet nem is volt vele semmi baj csak egy kicsit gyengének éreztem mivel nem volt benne videókártya csak az integrált gondoltam veszek egyet csak hogy nem kellet vennem mert kaptam egy msi n210-est bátyámtól na én azt bedugtam meg minden használtam élveztem és egy nap lement a hang és a jobb alsó sarokban a hangszóró jele mellett egy piros x oda húztam az egeret és azt írta ki hogy nincs hangkimeneti eszköz telepítve valamit csináltam nagy nehezen és már azt írja hogy nincs csatlakoztatott hangszóró vagy fülhallgató de a piros x ugyan úgy ott van mit tegyek hogy újra legyen hang?

2014. jún. 17. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangkártya driverét eltávolíthattad, telepítsd újra. Megtalálod a laptop gyártójának a honlapján, miután ott a gépedet kikerested, és a driverek letöltéséhez navigáltál.
2014. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy amikor telepíteni akarom akkor azt írja ki hogy:Nem található a jelen eszközmeghajtó programcsomag által támogatott eszközmeghajtó. és ennyi nyomnom kell egy ok-ott és kilép :(
2014. jún. 19. 14:28
 3/4 A kérdező kommentje:
oké megoldottam a meghajtósat
2014. jún. 19. 14:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem de nem változott semmi
2014. jún. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!