Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer e1-570g laptopomban...

Acer e1-570g laptopomban hogyan tudom beállítani hogy a gép az nvidia kártyát használja elsődlegesen vagy hogyan működik ez a két videokártya dolog?

Figyelt kérdés
acer e1-570g laptopomban hogyan tudom beállítani hogy a gép az nvidia kártyát használja elsődlegesen vagy hogyan működik ez a két videokártya dolog?valaki írja már le nekem részletesen köszi szépen.
2014. jún. 17. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Fölösleges elsődlegesnek beállítani, mert ennek az a lényege, hogy pl. netezés, filmnézés az integrált kártyáról történjen, így energiát takarít meg. Ha játék ikonján jobb klikkelsz, elvileg ott kiválaszthatod, hogy az nvidiával fusson, de van egy nvidia beállítására szolgáló progi is, azzal betudod állítani, hogy melyik alkalmazást akarod futtatni vele. De letöltheted hozzá ezt is: [link]

Ezzel is alapértelmezetté tudod tenni bizonyos alkalmazásokhoz, játékokhoz.

2014. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!