Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 8.1 Pro vagy Enterprise a...

Win 8.1 Pro vagy Enterprise a jobb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 17:06
1 2
 11/13 P.O.C. ***** válasza:

"ezt ha felrakom a gépemre akkor akárhányszor újratelepíthetem?"


Igen.


"De csak azon az 1 gépen?"


Igen


"Ha megadom felh. névnek xy akkor minden telepítésnél azt kell beírnom?"


Nem. Semmi jelentősége nincs mit írsz be.


"És ha lapot cserélek akkor érvényes még az op rendszer licence?"


Igen, de csak ha számlákkal tudod igazolni, hogy meghibásodás miatt lett cserélve az alaplap. Ezt ilyenkor az ügyfélszolgálattal kell lefocizni, hogy oldozzák fel a korábbi hardver kulcsodat.


De az is lehet hogy telepítés után simán be tudod aktiválni egy másik módszerrel. Windows 7-nél tapasztaltam, hogy lapcsere után az Interneten már nem tudtam aktiválni, de a telefonos aktiválás attól még simán működött.

2014. jún. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Igen, de csak ha számlákkal tudod

igazolni, hogy meghibásodás miatt lett

cserélve az alaplap." Vagyis akkor csupán fejlesztés céljából nem lehet cserélni, csak ha tényleg meghibásodott?

2014. jún. 18. 06:57
 13/13 P.O.C. ***** válasza:
Igen, pont ezért OEM. Tele van korlátozásokkal. Van dobozos (BOX) változat is, amibe nincs ez a korlátozás nincs benne, de majdnem dupla annyiba kerül.
2014. jún. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!