Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya a jobb?

Melyik videókártya a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel az ipon-on akció van az nvidia vidikarikra, úgy döntöttem veszek egyet. A gtx 760-at választottam. 2 féle cég 2 különböző fajtát csinált. Melyik a jobb hűtés illetve teljesítmény szempontjából?

Asus GTX 760 DirectCu2, OC, 2GD5

Msi GTX 760 TF, OC, 2GD5



2014. jún. 17. 16:06
 1/8 anonim válasza:
0%

INTEL


Ha nem jó így frisittheted: Tartsa a Windows billentyűt, majd nyomja R össze, hogy ki futni párbeszédet.

Type "dxdiag" a Futtatás ablakot, és nyomja meg az Entert.

Amikor a dxdiag ablak, keresse meg a "Display" fülre.

Meg kell kap egy hasonló kimenetet ezt .

Keresse meg a neve és a gyártó nevét rész.


Miután megtalálta ezt, keresse meg a gyártó az alábbi táblázatban, és megy a "Auto-érzékelő" honlapon és átvizsgálja a számítógépet a minden out-of-date vezetők.


Ha valaki talál, kérjük telepítse a frissítést; ha bármilyen okból nincsenek elérhető frissítések, illetve a frissítések nem oldja meg a problémát, kérjük, olvassa el ezt a cikket, hogy kap segítséget.


Autó érzékelő honlap "csak intelhez": [link]

2014. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 halalfalo ***** válasza:

Előzőnek:

WTF?


Kérdezőnek:

Az ASUS, és az MSI is nagyon jó. Én talán az ASUS-t venném, de igazából mindegy.

2014. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Asus
2014. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Asusnak jobb a hűtése. De inkább R9 280.
2014. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább r9 280, de ez a kettő közül mindkettőnek jó a hűtése.
2014. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg asus lesz :) . Gondolkodtam már AMD-n, de jelenleg is ez van, és egyrészt nem annyira tetszenek a szoftverei, másrészt a játékaim 80-90%-a Nvidiára van optimalizálva.
2014. jún. 17. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy játék Nvidiára van optimalizálva, nem jelent semmit, csak marketing.
2014. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen játákaid vannak neked?

"80-90%-a nVidiára van optimizálva" XD XD XD

2014. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!