Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Imac 27" jó lenne gamer gépnek?

Imac 27" jó lenne gamer gépnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy windows kell a játékokhoz, meg az szentségtörés, de mégis mennyire lenne jó gamer gépnek?

A konfigurációján minden maxon.


2014. jún. 17. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra jo hogy kitorolje a segged
2014. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Imac munkara valo es wint a bootcamp nevu progical lehet ra rakni
2014. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy munkára, de mégis ha rajt lenne már egy win akkor elmenne egy gamer gépnek alalpokban nem?

3,5 ghz, meg 32gb ram, az egy közép-felsőkategóriás gamer gépnek megfelel nem?

És én ugye teljesen értem, hogy munk-videóvágó gép, de akkor ez elmenne gamernek is nem?

2014. jún. 17. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mert a videokarija lofaszt se mer a legujabban is csak egy gt 640 van
2014. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

GTX 775M a legjobb kártya, amivel gyártják, azzal játékra képes, de ennyiből ez nagyon nem éri meg.

G.

2014. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, viszont én videót is vágnék vele, montam már, hogy nem alap konfig, és én apple mániás vagyok, kivéve az iphonet.
2014. jún. 17. 15:57
 7/9 cianidetil ***** válasza:

nem menne el.600k ér ez egy rakat .....

feléért sokkal jobb gamer gépet tudnál összerakni,ráadásul azon olyan oprendszer lenne ami játékokat is támogat.A videókártya kb egy gtx 660-nak felel meg,persze az m-es verzióból.tehát az asztali gépnél ez is gyengébb.ez kb. mai szinten közép-gyenge közép kategória.

2014. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És akkor ez a vidi kártya?

NVIDIA GeForce GTX 780M 4 GB

Egyébként szerintem elég jó ilyenkor 4gb

2014. jún. 17. 16:03
 9/9 cianidetil ***** válasza:
Az meg asztaliban 670/660ti nek felel meg.Mac -ben fizetsz érte +250 ezret,mert azt csak i7 procival adják.Ebből a normál különbség asztalinál max. 50-70 ezer lenne.de nem lehet hasonlítgatni amúgy őket,max. elméleti síkon....
2014. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!