Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez milyen laptop?

Ez milyen laptop?

Figyelt kérdés

Ár-érék-arány? Tudtok ajánlani jobbat? Legfőbbképpen nagyon processzorigényes feladatokra kellene, de játékra is(640x480-ban, és minimumon) használnám(BF4, Watch Dogs stb).


[link]


2014. jún. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Játék ezen nem nagyon fog elfutni, ugyanis nincs videókártya benne csak egy grafikai gyorsító. Azzal max pasziánszozni fogsz.
2014. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korrekt kis gep az araert. Megkerdezhetem hogy mik azok a nagyon processzorigenyes feladatok? Amugy szerintem elmultak mar azok az idok, amikor az Intel beepitett megoldasai csak paszianszra elegendok. Persze olyan teljesitmenyre mint egy komolyabb Nvidia vagy Amd videoval nem kell szamitani, de lehet mar regebbi jatekokkal, vagy akar ujabbakkal is jatszogatni. A peldaid kozul peldaul a Bf4 el fog menni minimumon, a Watch Dogs viszont nem valoszinu.
2014. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azok a játékok nem fognak rajta futni.
2014. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BF4 elmenne rajta? Hm. Akkro nem szóltam. Amúgy meg ki kell próbálni. Mondjuk az igaz, hogy nem csak passziánszra lesz jó. Nekem egy 2009-es asusomon is ilyen integrált videókártya volt, és úgy 2010-2011-es játékok egy része elfutott rajta, igaz nem valami komoly beállításokon.
2014. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!