Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni hogy egy FX 6300 ra miért nem érdemes vagy nem jó egy mATX es alaplap?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom az rossz de miért?Gyorsabban el használódik (nem tuningolom max turbo mod plusz hütés van de nem ez a kérdés :) röviden én nem mokolva tuningolom csak ami a gyári auto át álitás ozt csumka )270x el lenne de sporolnék az alaplapon az a büdös nagy helyzet hogy egy atx es alaplapot nem hasznlok ki 1 Db ramom van 8 gb 1333 DDR3 os vagy csak a chip készlet fejletsége miat?vagy chip hűtés ami problémás ezeknél a kis alaplapoknál ? De mondom mATX en mindent kihasználok több nem kell de ha 12-15k mATX alaplap nem elég akor megyek följebb ha muszáj .Magyarázatokat előre is köszi :) (750k után vissza váltok kevés )

2014. jún. 16. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert egy olcsóbb alaplap visszafogja a cpu teljesítményét. Minimum 970-es chipset-es alaplapot vegyél.

Gigabyte 970A-DS3P: nekem ilyen van, tökéletes lap. Szerintem ez alá ne add.

2014. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!