Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-be milyen ventilátor?

PC-be milyen ventilátor?

Figyelt kérdés

Eljött a nyár és észrevettem, hogy a 2 HDD-m jobban melegszik, mint eddig. Gondoltam, hogy veszek a házba 1 vagy 2 ventilátor, csak az a gond, hogy nem tudom, milyen fajta kell és hogy kell beszerelni.

A házam típusáról fogalmam sincs, egy egyszerű fekete. Belenéztem és elöl, ahol van a 2 HDD van egy 8 cm-es hely a ventilátornak.


Milyen márkákat ajánlanátok és hogy megy a csatlakoztatás? Az alaplapom: ASRock N68-S3 UCC.


Árként 2000 alattira gondoltam. Esetleg van, ami állítható fordulatszámú ennyiért? Mert a többi évszakban nem melegszik, tehát teljesen felesleges lenne. Ha nincs, nem akkora gond, kihúzom.



2014. jún. 15. 22:59
 1/2 anonim válasza:

a ventilátor mehet egész évben nem zavarja a gépet csak ha nincs 0 fok :D

Ventillátorok közül egy cooler mastert ajánlok abból szinte az összes jó.

2014. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


És a bal alsó sarokban lévő 3 és 4 tűsre kell rádugni?

[link]

2014. jún. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!