Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikör jön az új Intel/nVidia...

Mikör jön az új Intel/nVidia generáció?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az i3/5/7 5*** processzorokra és az GTX8** kártyákra. A közeljövőben szeretnék gépet vásárolni, viszont mindenképp szeretném megvárni az új generációt. (Hátha jobbat kapok ugyanazért a pénzért, vagy a mostani cuccoknak megy le az ára...)

2014. jún. 14. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt senki sem jós, hogy ezt tudja. Ha az Intel vagy az Nvidia bejelenti, akkor tutira.
2014. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi, hogy volt-e már ilyen bejelentés, vagy hasonló, nem várom el senkitől, hogy tarot kártyákat vessen.
2014. jún. 14. 11:21
 3/11 BM-Striker ***** válasza:

Asztali Broadwell 2015 2 negyedév.



A Gf 800 valamikor az év folyamán fog megjelenni.


És nincs olyan hogy Intel/Nvidia.

2014. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az intel követjkező generáció 2015 első félévében várható.


Az nvidiáról sajnos nem tudok semmit.

2014. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele a / jelent az és helyett használtam, mindenesetre köszönöm a válaszodat
2014. jún. 14. 11:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes dolognak vagyok a szemtanúja :D. Nem tudom ez csak Magyarországon működik-e így vagy világszerte is.

Kifejtem mire gondolok


Kicsit félreérthető tud lenni ez a /-jel kedves kérdező az Intel /nVidia párosban:D

Főleg , hogy mióta az AMD 2006-ban felvásárolta az ATI Radeont , azóta AMD/Radeon néven van emlegetve.


Azóta mintha megváltozott volna pár embernek a szemlélete, Sokan AMD processzoros gépbe csak Radeon videokártyát tudnak elképzelni, és fordítva is igaz Intel processzoros gépben csak Geforce kártyát...


Régebben nem tapasztaltam ezt, csak a két cég egyesülése óta...

De érdekes módon az Intel külön cég, a Geforce külön cég , és nem igazán hinném, hogy nagyon egyesülni akarnának.

2014. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is észrevettem, sokan kérdezik, hogy amd alaplapba (az mi? :D) jó-e Nvidia vga. A lényeg az, hogy az alaplapon legyen pci-express csatlakozó és nem árt, ha arányos a processzorral.
2014. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, csupán Intel processzort szeretnék venni nVidia kártyával, mivel most pont egy AMD-AMD párosítás van a gépemben. nVidia kártyám még sosem volt ezért szeretném kipróbálni így valószínűleg olyat veszek majd, viszont az Intel processzorral jobban megvagyok elégedve, főleg amiatt, hogy úgy olvasom hogy egyszálas teljesítménybe az a jobb.
2014. jún. 14. 12:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy a matricán és a zöld Nvidia logón kívül semmi különbséget nem fogsz észrevenni (teljesítményben persze van különbség.
2014. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és én jelenleg Intel proci+amd vga párost használok.
2014. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!