Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 160k-ból?

Milyen laptopot vegyek 160k-ból?

Figyelt kérdés
Fontos a hordozhatóság. Játékra is lenne(BF4 legalább minimumon fusson).Programoznék is rajta. És kérlek kíméljetek azokkal a válaszokkal hogy gép kell mert NEKEM LAPTOP KELL, a hordozhatóság miatt.
2014. jún. 14. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor most lepontozol, ha azt mondom, hogy ennyiből a kívánságaidra nincs laptop? Ennyiből az egyiket fel kell adnod, alapból a BF4 még a 300ezres asztali gépen sem megy ultrán normálisan, akkor egy fele pénzből vásárolt laptopon hogy menne minimumon akkor?

A játék + programozás kombó nem fog egyszerre menni ennyiből. Alapból a programozáshoz nem árt a FHD, az nincs 200 alatt, vagy csak kevés. Nem árt hozzá egy viszonylag erősebb processzor sem.Ez az ami legközelebb áll a játékhoz, ezen elmegy a BF4. De ehhez még gyűjtened kell egy keveset.

[link]

És akkor ez is 70ezerrel drágább, mint a kereted rá. De cserébe FHD és erős processzor ÉS erős videokártya.

Vagy dolgozol a nyáron, hogy keress mellé egy kis pénzt, vagy a játékot feladod és veszel egy használt üzleti gépet, amin a programozás menni fog.

Ehhez is kell egy kicsit gyűjtened még, de legalább HD+ erős procival. Nagyon alapon esetleg elfut rajta a BF4, nem tudom milyen a minimum igénye videokártya terén, de HD4000-en mondjuk egy CS:GO már megy normálisan.

[link]

2014. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor a bf4 ne fusson. programozáshoz nekem nem kell FHD
2014. jún. 14. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor a másodikat venném, a HD4000 nem gyenge, most rákerestem hirtelenben a youtubeon és van videó BF4-el is.

Az, hogy használt ne rémítsen meg, ezek nem úgy használtak, hanem gyártó által refurbished gépek, azaz visszavették őket garanciában(Pl egy multi vesz 200 gépet, rá egy évre megnőnek az igények, így erősebb gép kell, akkor a gyártó a 200 gépért kedvezményt ad az újból és a régieket maga értékesíti újra), felújították őket és újra eladják.

2014. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!