Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A biosban hol tudom emelni a...

A biosban hol tudom emelni a processzorom feszültségét emelni?

Figyelt kérdés
hol lehet ezt elvégezni valaki leírná? Windows xP
2014. jún. 13. 16:06
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
és valaki válaszol e a kérdésemre?
2014. jún. 13. 16:20
 12/30 anonim ***** válasza:

Valasz:

A kornyezetedre es sajat egeszsegedre, hozzaertesedre valo tekintettel, ne emelj Te semmilyen feszultseget sehol.

2014. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"NVIDIA GeForce 7050 / NVIDIA nForce 610i"

ez nem az alaplapod típusa hanem a videokártyádé.

Feszültséget emelni pedig nem az operációs rendszerben kell elvégezni hanem a BIOS-ban


Mielőtt nekilátnál , ezt olvasd el:

[link]

2014. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

[link]


Ha a te procid fesz-ét felhúzod garantálom hogy el fog szállni.

Gyűjtheted az új gépre a pénzt!!!

2014. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
2014. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 SimkoL ***** válasza:
Szépen végignézegeted a lehetőségeket és ahol azt látod írva, hogy Core voltage vagy hasonló ott. Amúgy általában kiírja, hogy melyik mire való. Ha piros a help akkor ne ész nélkül. De ennyi hozzáértéssel inkább ne kezdj neki. Angol tudás nélkül főleg ne :)
2014. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Könyörgöm b#zmeg, a fesz emelés magában miért hozna pluszt?

Ha ennyire g#cire nem értesz a gépekhez, akkor kussolj be, olvass el 20-30 oldalt a tuningolás menetéről (kezdésnek jó lesz a ph-s link), előnyeiről és veszélyeiről, de előbb ismerkedj meg azokkal a hardverelemekkel, amikből fölépül egy számítógép. Értem én, hogy ideges vagy, mert próbálunk lebeszélni téged a tuningolásról meg beszólogatunk, de se én, se más hozzáértő kolléga nem akarja, hogy tönkreb#szd a szar (ezt te magad írtad) gépedet. Például mi az, hogy 450 wattos táp? Most én ezzel az infóval mi a f#szt kezdjek? Kell a márka és a típus. Olvass utána a dolgoknak és nem fogsz ilyen baromságokat kérdezni.

2014. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 SimkoL ***** válasza:

Hidd el ezeknél a gépeknél már nem sok mindent érsz el 'kisipari' tuningolással. Anno még a hőskorban észrevehető volt pár MHz, ha a szorzót egy féllel - vagy többel - feljebb tetted. De akkor már nagyobb borda, venti, feszkó emelés. Jó párat kinyírtunk vagy így vagy úgy, volt miből ezzel kereskedtünk :). Utána szépen rájöttünk, hogy egyszerűbb új lapot és procit venni. Nem mindegyik 'állja' a tuningot és tapasztalatom szerint nem is lesz stabil még ha nem is száll el.

Na de próbálkozz, te géped.....

2014. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
és stabil is
2014. jún. 13. 19:37
 20/30 anonim ***** válasza:
Milyen hűtő van a gépedben?
2014. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!