Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Razer Deathstalker vélemények?

Razer Deathstalker vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Elsősorban játékra használnám, de az ékezetek miatt félek. Itthon nem lehet kapni UK kiosztásban, csak US-ben, ezért a hosszú i és ű betűtől meg kéne válnom, ha minden igaz. Gépelésre is használnám, emiatt vagyok gondban. Ha esetleg van ilyen valakinek, hogy tudja ezt megoldani?

2014. jún. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy... külföldi kiosztású billentyűzet

Egy ilyet vegyél!

[link]

Best gamer billentyűzet, és a kiosztása magyar! egyetlen normális magyar kiosztású gamer billentyűzet!

Olvasd el mit tud, vannak rajta makrók, és még multimédiás is!

2014. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rohadt jó a szoftvere is! a billentyűzet színét úgy változtatod ahogy akarod, akár minden gomb lehet más színű!! és még a fényerőt is tudod szabályozni!
2014. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Roccat nem sok embernek tetszett, ahohy olvastam a kommenteket. Ha ennyit kiadok egy billentyűzetért, akkor csakis Razer.
2014. jún. 11. 05:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok embernek tetszett?:DDDD Kitől hallottad ezt a baromságot? Jó embert a razer az egy túl hypolte kaki! Én is vettem 56 ezerben egy razer chimeare 5.1-et és egy razer billentyüzetet, mit ne mondjak fel sem ér a roccathez, csak annyit hogy a 56 ezres fülesnek olyan kaki a mikrofonja, hogy 1 1000 forintos tecos mikim jobb volt:):) Nem csak úgy mondom neked, de te tudod, ha te Razer fan vagy:)
2014. jún. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs most értettem meg amit írtál:D

amit Trevize1987 írt az knagyon nagy hülyeség:D akármilyen szögből látod rendesen, ugyan olyan razer billentyüzetett váltott mint amit venni akarsz és ég és föld a különbség:D

Regis kopottas betü hülyesége is baromság:D rendesen látszódik minden tübbi komment okés

2014. jún. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is deathstalker-t fogok,venni. Már megrendeltem. Szerintem nem számít az a két gomb,amúgy is ''menőbb'' már ékezetek nélkül írni!
2014. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is ilyenem van és ű-t lehet vele irni az a hosszú i meg szerintem senkit nemfog zavarni. egyébként nagyon jó billentyűzet
2014. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!