Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépet mivel újítsam?

Pegazus900 kérdése:

Számítógépet mivel újítsam?

Figyelt kérdés

Szóval most ami a gépembe találhatóak:

i5 3570

4 gb ram

300W tápegység

radeon hd 7570

1 tb merevlemez és ugye lemezíró


ezekből a vidákártyát, tápegységet és +4gb ramot szeretnék


R9 270X

4GB Ram

500w tápegység (corsair)

+

Egy 1080p 1920x1080 monitor (ez megvan jó kis Samsung, 2 HDMI bemenettel[géphez és konzolhoz])

erre van összvissz 660 euróm = 201E HUF

(VEGYÉTEK FIGYELEMBE KÜLFÖLDÖN MINDEN DRÁGÁBB)Kerekítve

270X = 200 euró

tápegység = 50 euró

+4GB ram = 40 euró

monitor = 200 euró

összes = 490+50 euró, viszont biciklit is veszek kb 30-50 euróért, VAGY összerakok egyet. Tőletek függ mit raktok össze ;)

(tudom nem valami jó ez így xD, de majd VENNÉK, ha marad pénz AC Unity-t és W_D-t ami együtt véve 80 euró, HABÁR kitudja hónap végére lemegy-e a Watch_Dogs ára, példa: AC4 csak 25 euró 40-ről, esetleg steamen nyári akciókon :S)



2014. jún. 10. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi volt a kérdés? Konkrétan egy párbeszédet lefuttattál saját magaddal még a kérdést is megválaszoltad.
2014. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 nekem is ez ugrott be
2014. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Assasins creed-ért én egy forintot nem adnék. Nekem járt az AC4 a vga-mhoz, de még így sem játszottam vele 1 óránál többet. És nem is bánom. Szörnyű, hogy mennyire röghöz van kötve benne az ember. Semmit nem csinálhatsz kb a küldiken kívül O.o az online módok is marha gagyik. A watch dogsal még nem játszottam, de vélemények alapján azért sem adnék eg forintot sem. Persze ízlések és pofonok, de én hányok ezektől a gémektől. Alig várom, hogy meglegyen a GTA5 az maga lesz a mennyország :)
2014. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!