Tóth Renátó kérdése:
Mia a véleményetek a GIGABYTE E350N WIN8 alaplapról?
Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 10:24
1/1 P.O.C. válasza:
Én nem kedvelem az integrált procis miniITX -es alaplapokat. Nem sokkal olcsóbb, mint ha vennél egy mikroATX -est alaplapot egy rendes procival. Ráadásul utóbbi megoldás gyorsabb is, és nincs elcs*szve a fejlesztés lehetősége. A szóban forgó alapon nem elég hogy nem lehet procit cserélni, de még PCI-E csatlakozó nincs csak 1 db elavult hagyományos PCI.
Házi szerverbe jó és talán HTPC -be. Netezni se vennék ilyet.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!